معرفی ارتباط اصفهان

ارتباط اصفهان ( Keep Security )  در يک نگاه :

اهم فعاليتهای ارتباط اصفهان در بيش از بيست سال گذشته را به شرح ذيل مي توان خلاصه نمود :

1-    دوره 1375-1380 : سبقه اين مجموعه مربوط به سال 1375 است که با نام ارتباط اصفهان تاسيس و در زمينه پيمانکاری سيستم های مخابراتی فعال بوده است .

2-    دوره 1380-1385 : از سال 1380 تا 1385 اهم فعاليتهای شرکت در دو بخش اصلی خلاصه می شود :

الف - اجراء پروژه های کنترل و اتوماسيون صنعتی و کنترل از راه دور (تله متری) .

ب-  همکاری با صا ايران در زمينه طراحی و نظارت بر اجراء پروژه های دوربين مداربسته .

3-    دوره 1385- 1393 : از سال 1385 تا 1393 و با نام تجاری ارتباط اصفهان (Keep Security) به طور تخصصی در زمينه مشاوره ، طراحی و اجراء سيستم های دوربين مداربسته ( CCTV) در سطح کشور به ارائه خدمات پرداختيم .

در اين دوره به موفقيت های بزرگی نائل گرديديم و توانستيم پروژه سيستم مداربسته 270 شعبه بانک BSI استان اصفهان را در کمتر از يکسال به سرانجام رسانيده و از دوره 2 ساله گارانتی و دوره 5 ساله خدمات و سرويس دوره ای آن سر افرازانه گذر نماييم  .

کسب نمايندگی فروش ، خدمات پس از فروش و تعمير و نگهداری از 2 کمپانی مطرح سيستمهای حفاظتی ، يعنی Geutebruck آلمان و Camtron کره ، که هر کدام دارای رنکينگ در رتبه بندی جهانی می باشند از ديگر فعاليتهای اين شرکت بوده است .

اين شرکت نصب بيش از 3000 دستگاه دوربين در پروژه های مختلف در سطح کشور و ارائه خدمات مناسب و پشتيبانی از پروژه ها را مهمترين افتخارخود طی اين ساليان طولانی می داند.

4-    دوره 1392 -1396 (تاکنون) : از سال 1392 و همزمان با انجام پروژه های مختلف بنا به نياز بوجود آمده نسبت به توليد پايه براکت فلزی دوربين مداربسته پرداختيم و سعی کرديم اينکار را به بهترين روش و با کيفيت مناسب انجام دهيم که همين موضوع باعث اقبال ساير شرکتهای همکار و ارگانها و نهادها به اين موضوع گرديد و با گذر زمان نسبت به گسترش سبد محصولات توليدی و رفع نياز همکاران اقدام نموديم .

قدردان و سپاسگزار شما خواهيم بود اگر با انتقادات ويا پيشنهادات خود ، ما را درارائه  محصولات و خدمات مناسب تر ياری فرماييد.

 

ارتباط اصفهان

Keep Security

 

 

 

 

 


سبد خرید شما خالی است!